Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
2.1kmh
40 %
Mar
25 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
E martë, 9 Gusht, 2022
spot_img

Ekzekutimi mafioz i Ravik Gurrës, Dhoma Kombëtare e Avokatisë ndërpret punimet për 3 ditë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas ekzekutimit mafioz të Ravik Gurrës, Dhoma Kombëtare e Avokatisë ka ndërprerë shërbimet për 3 ditë.

albsig

Shërbimet do të ndërpriten ditën e mërkurë, të enjten dhe të premten.

Në një deklaratë për mediat, Dhoma Kombëtare e Avokatisë e cilësoi vrasjen e Gurrës si një ndër ngjarjet më të rënda, ndërkohë që bëjnë thirrje të arrestohen sa më shpejt autorët e vrasjes.

“Dhoma solidarizohet më anëtarët. Kërkojmë edhe nga opinioni që të ndërgjegjësohet. Jemi koshient që në situata të tilla një ndikim të madh ka edhe destabilizimi politik”, ka deklaruar Dhoma e Avokatisë.

Ndërkohë kujtojmë se kolegët në Elbasan janë solidarizuar dhe kanë vendosur që bojkoti të zgjasë për 1 javë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img