Ekzekutimi i Ridvan Ramazanit, viktima kishte konflikte me Mir Koçian, të ‘FORTIN’ e Shkodrës që u vra në 28 nëntor 8 vite më parë

Publikuar tek: aktualitet, më 13:13 28-11-2020 Ekzekutimi i Ridvan Ramazanit, viktima kishte konflikte me Mir Koçian, të ‘FORTIN’ e Shkodrës që u vra në 28 nëntor 8 vite më parë Foto nga vendngjarja diten e sotme dhe Mir Kocia

Mesditën e sotme në Dajç të Shkodrës u ekzekutua në mjetin e tij tip “BMË”, Ridvan Ramazani (Hyseni), i cili njihej edhe si i “forti” i Shkodrës.

Ndërkohë mësohet se Ramazani ka patur konflikte me Edmir Koçian, i ekzekutuar në 28 nëntor në vitin 2012, ndërsa njihej edhe si një nga personat e “fortë” të Shkodrës.

Edmir Koçia, në atë kohë 38 vjeç u ekzekutua me breshëri automatiku në derën e shtëpisë së tij në lagjen “Tepe”.

Autorët e krimit pasi e qëlluan për vdekje Koçian, qëlluan edhe 2 herë në ajër, për të dhënë mesazhin se gjakmarrja u arrit.

Edmir Koçia ka qenë person me precedent penal, i dyshuar për vrasjen e Shkëlqim Cafit dhe Astrit Meshunit.

Mir Koçia:

128077645_211089817096789_457277606683692232_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksident i frikshëm buzë Lanës në Tiranë, vajza shofere merr përpara hekurat ndarës të korsisë së biçikletave (FOTOT)
I veshur kuqe zi, publikohen në ditën e lindjes FOTOT e rralla të komandantit Adem Jashari, me pistoletë dhe kallashnikov në dorë »
Article Logic
Execution time: 0.018038034439087
array(1) { ["section"]=> string(133) "ekzekutimi-i-ridvan-ramazanit-viktima-kishte-konflikte-me-mir-kocian-te-fortin-e-shkodres-qe-u-vra-ne-28-nentor-8-vite-me-pare-229437" }