Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
spot_img

Ekzekutimi i ‘Kumbarit’ Bardhok Pllanaj, ‘këshilla’ e Artan Hoxhës: Shkodra nuk ka njisha…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetari Artan Hoxha shkruan për ekzekutimin me breshëri plumbash të Bardhok Pllanajt, mbrëmjen e djeshme në dalje të qytetit të Shkodrës, në lagjen Dobraç i RI.

I njohur me nofkën “Kumbari” apo “i forti” i qytetit verior, Hoxha thotë se “Shkodra nuk ka njisha”.

“Me 1 dhjetor 2020, media shkroi, se u vra “i forti” i Shkodres. Sot ne mbremje, serish media shkroi, se u vra “kumbari” i Shkodres…

Sa here duhet ta shkruaj?! Kolege, korrigjoni titullin, historia i ka dhene te drejte, batutes:

Shkodra, nuk ka njisha…. Edhe pas vrasjes se radhes, e njejta gje do te shkruhet… Por serish, Shkodra, nuk do te kete njisha…”, shkruan Artan Hoxha.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit