Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
51 %
5.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
spot_img

Ekzekutimi i Bardhok Pllanajt tronditi qytetin, Ardi Veliu zbarkon në Shkodër: Zbardhni vrasjen sa më shpejt

spot_img

Lajme të ngjashëm

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, ka mbërritur sot në Shkodër, pas vrasjes së biznesmenit Bardhok Pllanaj dy ditë më parë.

Burime për mediat bëjnë me dije se Veliu ndodhet prej një ore në ambientet e policisë së Shkodrës, në një takim me zyrtarë të policisë së Shkodrës dhe grupin hetimor që po punon për zbardhjen e ekzekutimit së 4 prillit.

Burimet bëjnë me dije se Veliu ka kërkuar angazhim maksimal nga të gjitha strukturat për zbardhjen e ngjarjes.

Kujtojmë që Pllanaj u vra mbrëmjen e të dielës së Pashkëve me 79 plumba kallashnikovi, 30 prej të cilave e përshkuan në trup, teksa ishte duke lëvizur me automjetin e tij tip “Range Rover”.   

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit