Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
3.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
24 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ekzekutimi i banditit të ‘Camorras’ në Napoli, dalin PAMJET E RËNDA, trupi i shtrirë në tokë dhe policia që rrethon zonën (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

602f95410eba2068f97ac9a7ca8726c6

Mediat italiane kanë publikuar pamjet e rënda pas vrasjes së anëtarit të bandës italiane Comorra, 77-vjeçarit Antonio Volpe.

Siç shihet edhe në video  trupi i viktimës është i shtrirë në tokë, ndërkohë që policia rrethoi zonën. Ai është ekzekutuar me breshëri plumbash nga një vrasës me pagesë, që ishte në një motoçikletë në Fuorigrota të Napolit, të hënën 15 mars.

Kjo nuk është hera e parë që ishin organizuar prita ndaj 77-vjeçarit të Camorra-s. Në vitin 2005 kishin tentuar për ta vrarë, por pa sukses. Ai  ishte një këshilltar i vjetër i klaneve Baratto-Bianco-Volpe.

Volpe ishte kunati i Antonio Bianco, që besohet të jetë një toger i dy vëllezërve që drejtojnë familjen Baratto.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img