Tirana
overcast clouds
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
23 %
3.6kmh
90 %
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
38 °
Hën
39 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

Ekzekutimi i 41-vjeçarit në Elbasan, flet bashkëshortja: Menduam se bëmë aksident, një burrë u afrua dhe qëlloi me breshëri plumbash (E PLOTË)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Është zbardhur dëshmia e Silvana Çakës, e cila mbrëmjen e djeshme së bashku me bashkëshortin Everest Çaka ranë pre e një atentati, ku humbi jetën bashëshori i saj.

Ajo është shprehur se në fillim i kanë përplasur me makinë nga mbrapa dhe se kanë menduar se janë përfshirë në aksident.

Silvana ka treguar se menjëherë kanë ndaluar dhe më pas një person është afruar dhe nga xhami i hapur i shoferit ka qëlluar me breshëri plumbash në kokë krahë dhe qafë 41-vjeçarin duke i shkaktuar vdekjen.

“Fillimisht kujtuam se u përfshimë në aksident. Na goditi një makinë nga pas, menjëherë ndaluam. Bashkëshortin e qëlluan me breshëri plumbash. Vrasësi erdhi dhe qëlloi nga xhami i hapur i shoferit. E goditi në kokë, krahë dhe trup, menjëherë dola dhe kam kërkuar ndihmë,” mësohet të ketë thënë gruaja para policisë.

Kujtojmë që mbrëmjen e djeshme pasi çifti ka dalë nga shtëpia e prindërve të Silvanës, aty është goditur nga një makinë nga mbrapa më pas një person i veshur me të zeza ka qëlluar mbi 41-vjeçarin duke i marrë jetën në vend.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img