Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Mër
38 °
Enj
39 °
Pre
31 °
Sht
36 °
Die
36 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

Ekzekutimi i 41-vjeçarit Everest Caka, gjendet një “Benz” i djegur në Kavajë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pak minuta pas ekzekutimit të 41-vjeçarit Everest Caka, gjendet një automjet i djegur në Kavajë.

Paraprakisht mësohet se bëhet fjalë për një automjet tip “Benz”, i cili mendohet se eshtë përdorur nga autori/ët e vrasjes së Cakës në Elbasan.

Mbrëmjen e sotme u ekzekutua me armë zjarri 41vjeçari Everest Caka, i cili ndodhej në makinë bashkë me gruan e tij Silvana Caka, e cila mbeti e plagosur në dorë dhe ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

Lexo edhe: FOTO/ Ky është çifti Caka që u godit me breshëri plumbash në Elbasan, dyshohet hasmëria mes dy grupeve kriminale të “Tarzanit” dhe “Sakatit” (TË GJITHA DETAJET)

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img