Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
57 %
3.1kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

“Ekzekutime mafioze dhe grupe grabitëse”, Berisha: Miq, Rama dhe Çuçi janë frymëzuesit kryesorë

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha reagon pas dy ngjarjeve të rënda kriminale të ndodhura së fundmi në vend.

Berisha thotë se rendi tashmë është në duart e “mafies së drogës dhe krimit”, ndërsa bën përgjegjës kryeministrin Edi Rama dhe ministrin e Brendshëm Bledi Çuçi, të cilët i quan si “frymëzuesit kryesorë të krimit dhe drogës”.

Reagimi i Berishës:

Rendi ne duart e mafies së drogës dhe krimit. Ekzekutime mafioze, grupe grabitëse dhe torturuese dhjetëshe bejnë ligjin, narko ministri i familjes në ahengje.

Miq, mbrëmë një grup mafjoz në Fier ekzekutoi me breshëheri kallashi në makinën e tij ne biznesmen dhe pak orë me vonë një bandë plaçkitëse prej 10 vetesh në Nikel hyri me forcë dhe i preu gishtërinjtë dhe e torturoi një biznesmen tjetër dhe i grabiti kasaforten. Duke denuar me ashpersine me te madhe te akte mafioze te bandave kriminale qe bejne sot ligjin ne vend denoj gjithashtu kreun e meduzes Edvin Kristaq Rama dhe narkoministrin e tij te familjes Çuçi si frymezues kryesor te krimit, droges ne narkoshtetin e Shqiperise. sb

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img