Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
53 %
3.1kmh
0 %
Pre
20 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Ekzaltohen banorët me lajmin e madh të “Big Brother”

spot_img

Lajme të ngjashëm

52b80297e91e235354a037b989a62b47

Olsi ka marrë në dorë zarfin që i është dorëzuar nga “Vëllai i Madh” dhe e lexon para banorëve të tjerë…

Ndërsa ata presin të lexohet prova e javës, Olsi lexon një tjetër komunikim që ka të bëjë me dhomën e intimitetit dhe një çift të përzgjedhur.

“Konkurrentë, duke nisur nga sot, çdo mbrëmje do të të thërras një çift që do të jetë i përzgjedhur për të pasur 30 minutat e tyre të intimitetit në dhomën “vend për dy”, qëndroni gati”, është komunikimi i “Vëllait të Madh” në zarfin që lexoi Olsi.

Një vendim që është pritur mjaft mirë nga shumica e banorëve, një pjesë e të cilëve edhe duartrokasin.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img