Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
1kmh
0 %
Mar
5 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Ekspertja e turizmit që ngriti ‘furtunë’ për Shalën nuk heq dorë: 6 goca erdhën, hoqën fustanet dhe u futën për t’u larë! Uji është brisk i ftohtë, s’është për t’u larë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

93fd8c6f06d667de819dc4f62954d8d6

Vazhdon mos heqë dorë nga ideja e saj ekspertja e turizmit, Flora Xhemani Baba e cila ngriti një furtunë reagimesh në rrjetet sociale kur propozoi që vizitën në Lumin e Shalës ta bëjmë nga 25 në 100 mijë lekë dhe me drekë të detyruar.

Ndërkaq, ajo i quajti budallaçka vajzat që shkojnë në Shalë për të nxjerrë shalët.

 E ftuar te Bieta Sulo, Flora Xhemani Baba nuk ka hequr dorë nga kjo ide, përkundrazi e ka përvijuar rrëfimin e saj.

Ekspertja e turizmit: Ishin 6 goca aty afër nesh, erdhën, hoqën fustanet, nxorrën rrobat e banjos, u futën në ujë dhe nisën duke bërë kështu aaaa se është uji i ftohtë

Është brisk i ftohtë, nuk është për t’u larë, është për t’u parë edhe për t’u shijuar.

(Ndërhyjnë panelistët: Është edhe për t’u larë)

Ekspertja: U futën, bënë selfiet, fotografitë,  veshën rrobat e ikën. Kaq

70% e vajzave, nuk po them e djemve, shkojnë atje për të bërë foto, check edhe ikin

Bieta Sulo: Ama kanë bërë reklamë të paparë në rrjetet sociale

Ekspertja: E kanë bërë një gjë.

Bieta Sulo: Po mëkati i atyre që s’kanë dkitur ta shijojnë por unë e kam me kritikën te femrat, vetëm ato janë budallaçka

Ekspertja: Vetëm ato bëjnë selfie.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img