Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
36 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

EKSKLUZIVE/ Lista e bujshme, zbulohen emrat e zyrtarëve të lartë që Rama i shkarkoi “live”: Ikni të gjithë tani

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ajo që ndodhi pasditen e sotme në kryeministri, mund të quhet me plot gojën furtunë e shkallës më të lartë, shkruan newsbomb.al.

albsig

spring

Gjatë takimit me drejtorët e ZRPP-ve, Rama bëri një pasqyrë të gjendjes së këtij sektori. Sipas tij gjendja në hipoteka është katastrofale dhe sjellja e drejtorëve në disa raste ka qenë kriminale.

“Pa përjashtim, duhet të jepni dorëheqjen të gjithë, pasi kanë torturuar njerëzit për kohë me radhë”, tha Rama sot. Por kush janë drejtorët që kryeministri u kërkoi sot dorëheqjen? Redaksia e newsbomb.al, arriti të zbulonte emrat e drejtorëve të Hipotekave, të cilët që nga dita e sotme janë pa punë.

Më poshtë lista e plotë e siguruar nga newsbomb.al:

BERAT: Robert Poçi

BULQIZË: Veap Halili

DEVOLL (Bilisht):  Valbona Beshi

DIBËR  (Peshkopi):  Fatmir Mikli

DURRËS: Adrian Kona

ELBASAN: Oltion  Kokunja

FIER: Mimoza Kola

GJIROKASTËR: Meleq Karabina

GRAMSH: Flamur Hasa

HAS (Krumë):  Fadil Mazrreku

KAVAJË:  Helenida Sava

KOLONJË(Ersek):  Arben Dauti

KORÇË: Klajdi Terova

KRUJË:  Astrit Baku

KUÇOVË: Gentian Islami

KUKËS: Defrim Korbi

LAÇ (Kurbin):  Ertila Nikolli

LEZHË: Artan Djala

LIBRAZHD: Bledi Koçi

LUSHNJE: Eris Stambolliu

MALËSI E MADHE: Fatmir Shpellzaj

MAT:  Erjon Gjestila

MALLAKASTËR:  Besmir Selami

MIRDITË (Rrëshen):   Agostin Picaku

PEQIN:  Rexhep Bica

PËRMET:  Gentjan Kukureci

POGRADEC: Leonat Muskollari

PUKË;  Tonin Bala

SARANDA:  Alba Kola

SHKODËR: Ilir Dibra

SKRAPAR:  Rezart  Hoxha

TEPELENË: Pellumb Milori

TIRANA:  Lediana Bardhi

TROPOJË:  Xhavit Çela

VLORË:  Rezart Elmazi

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img