Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Die
31 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Ekskluzive/ Iva Tiço i përgjigjet Bleonës: Lere mallin, bëj palestër e kështu s’ta shajnë menderen

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

da6358d89739cbb9cb3786e97f824c9f

Iva Tiço i përgjigjet Bleona Qeretit në një reagim ekskluziv për newsbomb.al pas debatit të mbrëmshëm në “Opinion” . Tiço shpjegon se nuk i ktheu përgjigje Bleonës në studio pasi sipas saj nuk ia vlente. Si duket, Tiço i druhej edhe ndonjë degjenerimi të mundshëm të debatit.

Megjithatë ajo nuk e ka lënë pa përgjigje këngëtaren. “Lere mallin e bëj palestër. Kështu shqiptarët nuk ta shajnë më menderen”, i thotë gazetarja Bleonës.

“Dhe pranoje moshën tënde se nuk ka asgjë të keqe të jesh 37 vjeç dhe pse je vonë për Amerikë”, përfundon reagimi i Tiços.

Bleona sulmoi gazetaren e cila kishtë kritikuar më herët veshjen e këngëtares në eventin e AMA-s.

“Mos m’i bëj mua këto filma ti. Unë mund ta pres nga një injorant por jo nga ty që më njeh shumë mirë. Çfarë lidhje ke me modën ti?” i tha Bleona-Tiços mbrëmë në Opinion.

Lexo edheBleona kapet keq me Iva Tiçon: Mos m’i bëj këto filma mua ti

 

Më shumë

spot_img
spot_img