Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Ekskluzive: ‘Bloodlands’, filmi i parë shqiptar horror, Enxhi Cuku tregon prapaskenat dhe eksperiencën unike

spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë

spot_img