Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
4.1kmh
20 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Ekipet e shëndetësisë kanë shërbyer 24/7”, Rama thirrje qytetarëve: Kujdesuni sa më shumë për shëndetin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b30ad5b75007b304414af7dbee419427

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme e ka nisur me disa foto të ekipit të shëndetësisë dhe punës së tyre në lidhje me gjumrimin e rasteve të reja me Covid në terren.

Rama me anë të një postimi në rrjetet sociale shprehet se Urgjenca Kombëtare i ka qëndruar pranë çdo qytetari edhe pse në një mot të keq.

Ndër të tjera kreu i qeverisë u ka bërë rritje qytetarëve që të kujdesen për shëndetin e tyre.

“MIRËMËNGJES dhe me ekipet e shëndetësisë që kanë shërbyer 24/7, në pavione por edhe në çdo shtëpi, kudo ku thirrja e Urgjencës Kombëtare i ka kërkuar pavarësisht motit tejet të keq, ju uroj një javë të mbarë me lutjen të kujdeseni sa më shumë për shëndetin,” shkruan Rama.

Screenshot_5.pngScreenshot_6.pngScreenshot_7.png

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img