Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
75 %
1.5kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

“Ejani në Shqipëri, ejani në shtëpi”, Edi Rama publikon videon promovuese, i uron mirëseardhjen diasporës

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama iu bën thirrje dhe iu uron mirëseardhjen në Shqipëri të gjithë shqiptarëve të Diasporës. Përmes një video promovuese, gjithë personat që flasin në të shprehen “Ejani në Shqipëri; Ejani në shtëpi”.

“Mirëmëngjes, dhe me këtë urim mirëseardhës për shqiptarët e diasporës në shtëpinë e tyre gjatë stinës së verës, ju uroj një javë të mbarë”, shkruan Rama dhe ndan videon e mëposhtme.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img