Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
47 %
2.6kmh
20 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
E diel, 2 Tetor, 2022

Einxhel konfirmon shtatzëninë me Dj Dagz: Mezi po presim të të prekim duart e tua të vogla

spot_img

Lajme të ngjashëm

Moderatorja dhe ish-konkurentja e Big Brother Vip, Einxhel Shkira konfirmon zyrtarisht shtatzëninë me partnerin e saj, edhe ai ish-konkurent i shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Ajo thotë se bashkë me Dj Dagz janë në pritje të një fëmije.

Lajmi ka qarkulluar edhe më parë, me çiftin që kurorëzoi dashurinë në Big Brother dhe arriti ta ruajë atë edhe jashtë shtëpisë. Megjithatë, ata as i mohuan dhe as i pohuan zërat se ishin në pritje të një fëmije, derisa sot e konfirmuan vetë.

“Kur endrrat behen realitet dhe realiteti eshte me i bukur se cdo enderr ne jete…Kur e do aq shume jeten sa toka te duket si parajse dhe ti po qendron mbi re… Kur ti gjen ate shpirtin binjak dhe Zoti buzeqesh sepse e di qe eshte momenti tet bekoj me dhuraten me hyjnore…

Kur thjeshte nje prekje dore kthehet ne nje prekje Jete…dhe ne mezi po presim tet prekim duart e tua te vogla…”, shkruan Einxhel dhe ndan pamje krah partnerit të saj, ish-konkurentit tjketër të Big Brother Albania VIP, DJ Dagz.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Einxhel Shkira (@einxhel_shkira)

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img