Tirana
few clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
1kmh
20 %
Sht
27 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
24 °
E shtunë, 1 Tetor, 2022

Einxhel konfirmoi shtatzëninë, vjen reagimi i parë i Dj Dagz (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas përfundimit të “Big Brother VIP”, Einxhel Shkira dhe DJ Dagz janë një ndër çiftet më të komentuara në medien rozë.

Ditën e djeshme moderatorja dha lajmin e bukur, duke konfirmuar shtatzaninë e saj, ndërsa shprehu momentet e bukura që ajo po përjeton në këtë pritje të ëmbël.

“Kur endrrat behen realitet dhe realiteti eshte me i bukur se cdo enderr ne jete…Kur e do aq shume jeten sa toka te duket si parajse dhe ti po qendron mbi re… Kur ti gjen ate shpirtin binjak dhe Zoti buzeqesh sepse e di qe eshte momenti tet bekoj me dhuraten me hyjnore…

Kur thjeshte nje prekje dore kthehet ne nje prekje Jete…dhe ne mezi po presim tet prekim duart e tua te vogla…”, shkroi Einxhel në një video ku shfaqej në krah të dashurit.

Vetëm një ditë më pas ka reaguar edhe vetë Dj Dagz, i cili ka postuar një story në Instagram Stories ku shkruan: Falemiderit Zot!

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img