Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Efit nuk i del e keqja me Luizin: Është nga ata që marrin gratë dhe i mbyllin në shtëpi!

Shkruar nga Newsbomb
Efit nuk i del e keqja me Luizin: Është nga ata që marrin

Një miqësi e kthyer në "armiqësi" është ajo e dy konkurrentëve të Big Brother Vip, Luiz Ejlli dhe Efi Dhedhes.

Në Prime-in e djeshëm shpërgthyen dhe debatet mes tyre, ku këngëtari tha se Efi vjen nga “Përputhen” dhe se nuk është një person që dikush të jetë krenar për ta patur motër.

Gjatë një bisede me Dean, Efi është shprehur se ai ka tendencën t’i ulë njerëzit, duke shtuar se Luizi duket se është nga ata burra që i marrin gratë dhe i mbyllin në shtëpi.

“Është nga këta që marrin gratë dhe i mbyllin në shtëpi”, ka thënë Efi.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese