Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
75 %
1.5kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Efektivët e Policisë dhurojnë gjak për fëmijët talasemikë, Rama: Mirënjohje Shqiponjave (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

32cec252b073520361f3a3e881458f9d scaled

Kryeministri Edi Rama ka pëshendetur gjestin sublim të Policisë së Shtetit, të cilët i janë bashkuar thirrjes për të dhuruar gjak për fëmijët talasemikë në një kohë kur rezervat kanë mbaruar dhe numri i dhuruesve është ulur për shkak të Covid-19.

Ai ka publikuar në ‘Facebook’ një video ku shfaqen 15 punonjës të forcave “Shqiponjat” dhe të Rendit të Drejtorisë Vendore Tiranë dhe zëdhënësi i Policisë së Shtetit duke dhuruar gjak, duke dëshmuar se Policia është dhe mbetet përherë pranë komunitetit dhe në shërbim e ndihmë të tij.

‘Mirënjohje Shqiponjave të Policisë Së Shtetit’, shkruan Rama. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img