Eduart Ndocaj ndihmon me ushqime 100 vjeçaren që iu pre energjia elektrike

Publikuar tek: politike, më 21:45 01-11-2015 Eduart Ndocaj ndihmon me ushqime 100 vjeçaren që iu pre energjia elektrike

Deputeti më i ri i Parlamentit shqiptar, Eduart Ndocaj, e ka nisur punën e tij me një gjest human duke i ardhur nëq ndihmë një prej banoreve më të moshuara në Mirditë.

“Kaubojsi” i ka çuar nënës 100 vjeçare nga Fangu i Mirditës ndihma në ushqime. jo u bë e njohur disa ditë më parë pas pasqyrimit në media se i ishite shkëputur energjia elektrike. Ndërsa një djalë i ri me banim në Itali, vendosi t’i paguante gruas 100 vjeçare të gjitha detyrimet dhe faturat e prapambetura të energjisë elektrike.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010183095932007
array(1) { ["section"]=> string(80) "eduart-ndocaj-ndihmon-me-ushqime-100-vjecaren-qe-iu-pre-energjia-elektrike-24442" }