Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
8 °
Sht
4 °
Die
0 °
E mërkurë, 19 Janar, 2022
spot_img

Eduard Selami: Sali Berisha ka qenë fatkeqësia e Partisë Demokratike, debati në PD i vonuar

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kreu i Partisë Demokratike, Eduard Selami, ka sulmuar ish-kryeministrin Sali Berisha, duke e quajtur të keqen më të madhe që ka patur PD.

Teksa u ndal në përplasjen mes Bashës dhe Berishës, ai u shpreh se debati brenda PD-së duhet të kishte filluar më herët, ndërsa për Bashën tha se nuk është lider, por i vënë në krye të PD-së nga Berisha.

“Debati në Partinë Demokratike ishte i vonuar. Fatkeqësi e PD ka qenë Sali Berisha. Basha ta kishte filluar këtë debat më përpara. Basha nuk është lider, është i vënë nga Sali Berisha”, tha Selami.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img