Tirana
clear sky
-7.5 ° C
-7.5 °
-7.5 °
73 %
1kmh
0 %
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
11 °
E martë, 25 Janar, 2022

“Edi vrapon, Basha pushon”, zbulohet spoti dhe slogani i Partisë Socialiste për zgjedhjet e 25 prillit (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Partia Socialiste ka publikuar në rrjetet sociale një video elektorale, ku shfaqet edhe fjalia që besohet të jetë slogani i kësaj force politike në zgjedhjet e ardhshme.

“S’ka kohë për pushim”, kjo është fraza që shfaqet në fund të videos rreth një minutë e gjysmë të gjatë.

“A do të merrnit pjesë në një maratonë, vetëm për të qëndruar pa lëvizur? Të zhyteshit në det vetëm për t’u fundosur?”.

“Kjo nuk është koha për të qëndruar pa lëvizur, për t’u fundosur si një gurë. Është koha për të ecur përpara, për ta drejtuar këtë vend drejt një të ardhmeje më të mirë. Edi vrapon, Basha pushon”, thuhet në këtë spot ku thumbimet për kryedemokratin Lulzim Basha.

Ndiqni videon: 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img