Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
4.1kmh
20 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Edi Rama” zbret si BARITON në skenën e Teatrit të Vjenës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

32b19f7dbe3989097174194b08c8aaed

Menduat se kryeministri Edi Rama përveç pikturës dhe basketbollit nuk kishte ndonjë pasion apo talent tjetër?

E keni patur gabim, pasi Rama duket se ka vendosur që pas politikës të merret me teatër dhe të zbresë në skenën e Teatrit të Vjenës.

Në fakt nuk bëhet fjalë për kryeministrin tonë, por për sozinë e tij, baritonin e njohur gjerman Florian Boesch, që ka një ngjashmëri shumë të madhe me Edi Ramën.

Posteri i shfaqjes “Saul” i vendosur në ambientet e jashtme të Teatrit të Vjenës të bën të mendosh se është kryeministri Rama ai në foto, pasi ngjashmëria është vërtetë e frikshme.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img