Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Edi Rama vizaton shqiponjën, komentuesit e ngacmojnë: E mban veten për piktor, po të ka dalë si laraskë! Me siguri e ka bërë Zaho

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri publikon në rrjetet sociale një foto të shqiponjë dykrenare, mesa duket të vizatuar prej tij. Mirëpo, komentuesit “kritikë” kanë nisur ta ngacmojnë sepse sipas tyre, shqiponja “ka dalë si laraskë”.

“Nder i madh për mua”, ka shkruar Rama mbi fletën e bardhë dhe ka vizatuar shqiponjën. Në fund ai shkruan dhe “Faleminderit”. Komentet e qytetarëve janë nga më të ndryshmet, disa thotë se s’ka mundësi ta ketë bërë ai, por Zaho i vogël.

Të tjerë e ngacmojnë duke i thënë se kot e mban veten për piktor.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img