Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
6.7kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Edi Rama tregon OBJEKTIVAT e Partisë Socialiste dhe kërkon 78-88 MANDATE: Sa synojmë të arrijmë në 25 PRILL në çdo qark

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

20a89250ece415b18059e8ccf228306d

Kryeministri Edi Rama thotë se Partia Socialiste synon 78 mandate nga zgjedhjet e 25 prillit, ndërsa objektivi maksimal është 88.

Gjatë një konference për media, pak çaste përpara prezantimit të listave të kandidatëve Rama tha se objektivat për mandatet e synuara janë të bazuara në analiza dhe potenciale.

“Objektivi bazë është që të arrimjë 78 mandate dhe maksimali 88 mandate. Nuk janë numra si ato të filxhaneve por bazuar në analiza, potenciale dhe natyrisht të gjitha këto do të thosha, lidhen me projeksione që mbështeten në strategji, taktika dhe një sërë komponentësh të tjerë”, deklaroi Rama.

Ja sa mandate synon PS në çdo qark:

ghdfhdfhdfhdfhdfh.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img