Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Die
40 °
Hën
38 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
35 °
E diel, 1 Gusht, 2021

Edi Rama takohet me zv.kryeministrin shqiptar të Malit të Zi: Kaluam si dy miq të vjetër dhe patëm dakordësi në çdo pikë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama njofton se është takuar sot me zv.kryeministrin shqiptar të Malit të Zi Dritan Abazoviç. Teksa ndan foton nga takimi në Tiranë, Rama thotë se ka kaluar mirë me Abazoviç, si dy miq të vjetër.

“Kënaqësi e posaçme takimi i parë me zv.kryeministrin shqiptar të Malit të Zi, Dritan Abazoviç, me të cilin kaluam si dy miq të vjetër dhe patëm dakordësi në çdo pikë”, shkruan Edi Rama dhe ndan fotot e mëposhtme, me delegacionet pjesëmarrëse.

Më shumë

spot_img
spot_img