Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
33 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Edi Rama “sytë me zemra”: Eksportet rekord historik, 109 miliard lekë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama thotë se për periudhën janar-prill 2021 eksportet në Shqipëri kanë arritur rekord historik.

Me një figurë (emoji) me “sytë me zemra” Rama ndan foton e mëposhtme për eksportet dhe thotë se Shqipëria ka arritur rekord historik për 4 mujorin e parë të këtij viti. Vlera e produkteve shqiptare që kanë dalë jashtë vendit kap vlerën e 109 miliard lekëve.

Foto e shpërndarë nga Edi Rama:

Screenshot 7 21

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img