Tirana
light rain
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
5.1kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

Edi Rama shkruan fjalët romantike për bashkëshorten e tij, i shpërndan video-mesazhin Lindës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama i ka dedikuar disa fjalë të bukura bashkëshortes së tij Lindës.

Gjatë ditës së sotme, Linda Rama publikoi një video ku u shpreh e priviligjuar që merrte pjesë në promovimin e grave sipërmarrëse në vendet me të ardhura të ulëta dhe të mesme.

Këtë postim e ka shpërndarë më pas edhe kryeministri Rama, i cili shkruan për Lindën “gjysma ime më e mirë”.

Postimi i plotë:

“E privilegjuar që sot në #WomensEntrepreneurshipDay të bashkoj zërin me @CherieBlairFndn për gratë sipërmarrëse në vendet me të ardhura të mesme e të ulëta. Pavarësisht përballjeve të këtij viti unikal në jetën tonë, gratë sipërmarrëse mbeten shembuj shprese! Mbeshtetini ato!” – me këto fjalë në Twitter, Linda, gjysma ime më e mirë, ka publikuar këtë video me rastin e Ditës Botërore të Grave Sipërmarrëse. 

Më shumë
spot_img
spot_img