Tirana
broken clouds
24 ° C
24 °
24 °
35 %
4.1kmh
75 %
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Edi Rama “shikon” djathtas, Braçe majtas, zv.kryeministri thirrje shqiptarëve: Nëse dikush ka punuar më shumë se ve, votoni ata!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Zv.kryeministri Erion Braçe publikon në rrjetet sociale një foto të tijën duke para majtas, ndërsa nga mbrapa është baneri i fushatës së Partisë Socialiste ku duket Edi Rama, teksa “shikon” djathtas.

“Sepse ne i shohim te gjithe ne sy; shohim majtas, shohim edhe dhathtas! Puna na ka dhene mundesine ti shohim te gjithe njesoj, me pune e prej punes! Ndaj duam nga gjithkush, vleresim vec per punen”, shkruan Braçe.

Zv.kryeministri ka dhe një sugjerim për shqiptarët; nëse dikush tjetër ka punuar më shumë se socialistët, votoni ata.

“Nese dikush ka punuar me shume se ne, ka bere me shume se ne, votoni per ta! Por nese nuk kane bere asgje, zero pune e zero vepra, mos e rrezoni sistemin e vleresimit prej punes! Mos e rrezoni punën”, përmbyll shkrimin e tij Erion Braçe.

174691009 259040785957854 4554497916894913167 n
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img