Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
3.1kmh
75 %
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Edi Rama shfaqet si gogol krah Ermal Mamaqit: Do ju thyejë brinjët, nuk e imagjinoni dot (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

6d09ffead97c149f7eeb35f0c289086c

Politikan, këngëtar, skulptor dhe piktor, tashmë Edi Rama vjen edhe si aktor.

Kryeministri i Shqipërisë do të jetë pjesë e komedisë “I Love Tropoja”. Është aktori i humorit Ermal Mamaqi ai që e konfirmon tashmë, pas disa fotografive që qarkulluan më parë në rrjetet sociale.

Kryeministri Edi Rama shfaqet si “gogol”, i maskuar me paruke me flokë të gjata, ndërsa në njërin sy ka vendosur lente…nuk dihet me siguri roli që do të ketë ai. Por ngjan shumë me shtrigën te Borëbardha.

“Miq…Ky Film do jetë një thyerje brinjësh, dhe Tabush… Nuk e imagjinoni dot…I LOVE TROPOJA.”, shkruan Mamaqi në Instagram.

sdfwerg4g34g4g.jpg

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img