Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
1kmh
75 %
Sht
13 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

Edi Rama “rrëmben” vëmendjen e liderëve europianë në Pragë, me kollaren e veçantë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Pragë, atje ku merr pjesë bashkë me liderët europianë në takimin për Komunitetin Politik Europian. Ai ka ndarë në llogarinë e tij disa pamje nga takimet, mes homologëve të vendeve europiane.

Ndër to, bie në sy vëmendja që ka marrë kollarja e veçantë që ka zgjedhur Edi Rama për këtë rast. Në fakt, kryeministri shquhet për zgjedhjet dhe tij dhe ka treguar se i stilon vetë kollaret që përdor në të tilla takime.

 

Më shumë
spot_img
spot_img