Tirana
broken clouds
19 ° C
19 °
19 °
59 %
2.6kmh
75 %
Mër
18 °
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
27 °
E mërkurë, 5 Maj, 2021
spot_img

Edi Rama publikon pamjet e projektit për Portin e ri të Sarandës: Në fund të mandatit të tretë, turizimi do jetë në nivel tjetër

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama publikon pamjet e projektit të Portit të ri të Sarandës, dhe thotë se aty ka nisur puna për transformimin e tij.

“Mirëmëngjes, me Portin e Ri Turistik të Sarandës, ku sapo ka nisur puna transformuese që do ta ngjisë turizmin e zonës në një nivel krejt tjetër, në fund të Mandatit të Tretë”, shkruan Rama dhe ndan foto e mëposhtme.

Edhe qytetarët që i komentojnë Ramës e përshëndesin punën për ndërtimin e Portit të ri të Sarandës. Por, ka dhe nga ata që thonë se “Saranda duhet bërë shesh” dhe të ndërtohet nga e para.

“O kryetar ajo saranda duhet te hidhet e tera ne toke ashtu sic eshte e jo te lejosh ndertime sepse eshte ber nje qender banimi pa pik lidhie… vetem beton qe te zen syt dhe ma rrug gjysem dhe pa nje qender e pa nje park qendrore…”

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img