Tirana
broken clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
5.7kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
8 °
Sht
8 °
Die
8 °
Hën
8 °
E enjte, 9 Dhjetor, 2021
spot_img

Edi Rama “provokon” me George Soros

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ndodhet prej disa ditësh në SHBA, i shoqëruar nga ambasadorja amerikane në Shqipëri, Yuri Kim. Në New York kryeministri është takuar edhe me mikun e tij, filantropin George Soros, me të cilin ka bërë edhe një foto që e ka postuar në rrjetet sociale.

Rama e quan Sorosin një mendje të rrallë dhe një mbështetës të palëkundur të Shoqërisë së Hapur. “Në Nju Jork me mikun e çmuar George Soros, një mendje e rrallë dhe një mbështetës i palëkundur i Shoqërisë së Hapur”, shkruan Rama krah fotos.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img