Tirana
light rain
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
1kmh
75 %
Sht
30 °
Die
28 °
Hën
30 °
Mar
32 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

Edi Rama për mitingun e fitores: Të mblidhemi në orën 18.00 në sheshin “Skënderbej”, na u bashkoni (MESAZHI I FITORES)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama u ka bërë thirrje të gjithëve, që të marrin pjesë në mitingun e fitores në orën 18:00 në sheshin “Skënderbej”.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Rama shkruan se e gjithë skuadra të bashkohet në përqafimin e fitores.

albsig

“Sot në 18.00, në Sheshin Skënderbej, skuadra kampione e patronazhistëve, koordinatorëve, drejtuesve, deputetëve dhe kush të dojë të na bashkohet për përqafimin e fitores”,- shkruan Rama.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img