Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
33 °
Die
32 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Edi Rama: Nuk jam i përsosur ama po luftoj për ju. Dua që djali im i vogël dhe fëmijët tuaj të rriten në Shqipëri

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b1d2366cedfb325a82122e39e6161280

“Unë nuk jam i përsorur, nuk jam pa gabime, të metat disa mi njihni, po i kam siç i kanë të gjithë.” Kështu tha Rama në mbyllje të fjalës së tij, pak më parë teksa prezantonte programin e PS për mandatin e tretë, për energjinë dhe ujin.

Për energjinë ai prezantoi tre prioritete që kanë të bëjnë me transformimin e nënstacioneve dhe fuqizimin me kapacitete në rrjetin e shpërndarjes, si dhe kalimi në teknologjinë smart. Në madnatin e tretë tha ai, vendi do të ketë ujë dhe energji 24 orë.

“Unë jam këtu për të luftuar për secilin prej jush”, u shpreh kryeministri, dhe theksoi se do që djali i tij i vogël dhe fëmijët e shqiptarëve të rriten në vendin e tyre.

“Unë nuk jam i përsorur, nuk jam pa gabime, të metat disa mi njihni, po i kam siç i kanë të gjithë. Unë jam këtu për të luftuar për secilin prej jush, unë dua që Shqipëria të jetë e ardhmja e djalit tim të vogël, e fëmijëve tuaj. Shqipëria të jetë shtëpia ku cdo fëmijë i kësaj Republike të ndihet krenar”, shtoi ai.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img