Tirana
clear sky
12.3 ° C
12.3 °
12.3 °
67 %
1.6kmh
0 %
Enj
18 °
Pre
20 °
Sht
16 °
Die
20 °
Hën
22 °
E enjte, 13 Maj, 2021
spot_img

Edi Rama nuk humb kohë, nxjerr fotot e dy mitingjeve në Korçë dhe fton qytetarët ta krahasojnë (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

 “Pa koment”, shkruan kreu I PS Edi Rama në një postim në rrjetet sociale ndërsa publikon fotot krahasuese të mitingut të tij përmbylles të fushatës në qarkun e Korçës dy ditë më parë, dhe një foto nga mitingu I sotëm I kreut të opozitës Lulzim Basha në të njëjtin qytet.

Edi Rama e zhvilloi takimin përmbyllës në stadiumin e qytetit ku kishte me mijëra vetë pjesmarrës të ulur në karrige me distancë nga njëri tjetri.

Ndërkohë që ka publikuar edhe fotot e mitingut përmbyllës të PD në këtë qytet, me disa qindra njerëz në sheshin kryesor përballë Mitropolisë.

176035794 4075962632467562 7467289186760697462 n
Foto e publikuar nga Edi Rama
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img