Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.6kmh
20 %
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Edi Rama “nis nga puna” për mandatin e tretë, vë në dispozicion adresën për studentët me rezultate të larta: Më kontaktoni mua personalisht

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

“Gati për Shqipërinë” ky është slogani që kryeministri Edi Rama ka shpërndarë mëngjesin e sotëm në Instagram, duke iu bërë thirrje të gjithë atyre që kanë studiuar me rezultate të larta dhe për tu angazhuar për “punët e mëdha” të mandatit të tretë.

“Kjo adresë është në dispozicion të të gjithë atyre që kanë studiuar me rezultate të larta, jashtë shtetit apo në Shqipëri, të cilët kanë dëshirë të më kontaktojnë mua personalisht apo me anëtarët e tjerë të kabinetit, për të kontribuar me opinionet, idetë, projektet apo edhe gatishmërinë e tyre që të përfshihen drejtperdrejtë në punët e mëdha të Mandatit të Tretë”, shkruan Rama dhe ndan foton e mëposhtme.

gatipërshqipërinë@kryeministria.al, është adresa që ka vënë në dispozicion Edi Rama.

Screenshot 2 45

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img