Tirana
few clouds
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
33 %
4.1kmh
20 %
Sht
32 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
41 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Edi Rama në TURQI, poston foto duke zbritur nga avioni dhe zbulon arsyen e vizitës së PAPRITUR

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka publikuar një foto ditën e sotme duke zbritur nga avioni, në aeroportin e Ankarasë.

Në mbishkrim ai ka dhënë detaje lidhur me arsyen e vizitës së papritur mesditën e sotme.

Rama thekson se në fokus do të jetë ecuria mes palëve për të përmbushur projektet mes ministrive dhe investitorëve, në fushën e turizmit, farmaceutikës, energjise dhe transportit.

Shënimi i Ramës

Ankara – Vizitë dyditore për ecurinë e projekteve të bashkëpunimit dypalësh mes ministrive dhe kontaktet e organizuara me investitorë në teknologji digjitale, turizëm, farmaceutikë, energji, transport.

Lexo edhe: Mungoi sot në Asamblenë Kombëtare të PS, Rama merr vete Erion Veliaj në Turqi?

Më shumë

spot_img
spot_img