Tirana
light rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Enj
26 °
Pre
27 °
Sht
26 °
Die
25 °
Hën
27 °
E enjte, 8 Qershor, 2023

Edi Rama kafe në Vlorë me Sinan Idrizin dhe deputetin e PS

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ndodhet sot në qytetin e Vlorës, ku do të marrë pjesë në një ceremoni të organizuar në ambientet e stadiumit “Flamurtari”, me rastin e 100 vjetorit të themelimit të këtij ekipi.

Për disa çaste ai është fotografuar në ambientet e jashtme të stadiumit, duke konsumuar kafe në një lokal me biznesmenin dhe presidentin e Flamurtarit, Sinan Idrizi dhe deputetin socialist të Vlorës, Vullnet Sinaj.

E shtuna është një ditë e rëndësishme për socialistët e Vlorës dhe gjithë Shqipërisë. Edi Rama do të mbledhë Kryesinë e partisë për të vendosur për emrat e kandidatëve për bashkitë e vendit. Afati i fundit për dorëzimin e tyre në KQZ është e hëna, 27 Mars.

Edi Rama ne Vlore, me shpine deputeti Sinaj

Lexo edhe: Partia Socialiste nën “ethet” e fushatës, Edi Rama mbledh sot Kryesinë, në tre qarqe u besohet të njëjtëve emra

Më shumë