Tirana
broken clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
87 %
0.5kmh
78 %
Sht
11 °
Die
11 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
9 °
E shtunë, 28 Janar, 2023

Edi Rama jep lajmin e mirë: Në pranverë do të hapet pjesa e ish-sheshit “Shqiponja”

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka dhënë lajmin e mirë se brenda pranverës do të hapet dhe pjesa e ish-sheshit “Shqiponja”.

Përmes disa fotove nga Unaza e Madhe e Tiranës, Rama thekson se vijojnë punimet për plotësimin dhe rakordimin e trotuarëve dhe të korsive të biçikletave.

“Unaza e Madhe e Tiranës👷‍♀️🚍🚙🚘👷

Brenda pranverës bëhet plotësisht e aksesueshme edhe pjesa e ish-sheshit “Shqiponja”🛣

Po punohet për plotësimin dhe rakordimin e trotuareve dhe të korsive të biçikletave”, shkruan kryeministri në “Facebook”.

Më shumë


spot_img
spot_img