Hapësire reklamuese

Social Bomb

Edi Rama intervistë nga Dhërmiu për "Rai Uno", me tuta të shkurtra dhe bluzë (VIDEO)

Shkruar nga Newsbomb
Edi Rama intervistë nga Dhërmiu për "Rai Uno", me tuta

Kryeministri Edi Rama ka dhënë një intervistë për median italiane "Rai Uno" nga rezidenca qeveritare në Dhërmi. Siç thotë dhe gazetari italian, intervista është marrë në kohën kur kryeministrja Giorgia Meloni sapo ishte nisur me traget nga Vlora.

I veshur me tuta të shkurtra sportive dhe bluzë, Rama tregon përshtypjet e homologes italiane.

Gjithashtu, ai flet dhe për mendimet e kryeministres Giorgia Meloni për ribashkimin e Bashkimit Evropian, jo thjesht integrimin e vendeve që nuk janë ende anëtare. Një hapësirë të konsiderueshme në intervistë e zë dhe episodi i turistëve italianë në Berat.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese