Hapësire reklamuese

Foto e Ditës

Edi Rama intervistë ekskluzive për Revistën Newsbomb.al

Shkruar nga Newsbomb
Edi Rama intervistë ekskluzive për Revistën Newsbomb.al

Kryeministri Edi Rama ka dhënë një intervistë ekskluzive për revistën Newsbomb.al, ku ka folur për një sërë temash.

Kreu i qeverisë shprehet se me kënaqësi ka pranuar ftesën duke duke vlerësuar pasionin për të mbajtur gjallë një revistë në letër, në kohën kur gjithë media po transferohet në rrjetet virtuale.

Rama premton që në intervistën e dhënë për këtë revistë do të flasë pa dorashka, diçka që e tregon me anë të një postimi në rrjetet sociale.

Kujtojmë që revista Newsbomb.al del në treg më 20 shkurt, ku mund të gjeni të plotë intervistën e zhvilluar me Edi Ramën nga gazetarja dhe botuesja Anlia Basha.

Sondazh

Poll

Hapësire reklamuese