Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
72 %
2.6kmh
75 %
Sht
16 °
Die
21 °
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
19 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Edi Rama: Ilir Meta ka rrjedhur, por nuk jam bërë pishman për bashkëpunimin me LSI-në

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka sulmuar presidentin Meta mbrëmjen e sotme, pasi u shpreh se Ilir Meta ka rrjedhur, ashtu siç ka rrjedhur koha pas bashkëqeverisjes PS-LSI.

Ai foli edhe për bashkëpunimin me LSI-në, për të cilin tha se nuk është bërë pishman pasi kanë bërë shumë pun ëtë mira.

“Ne kemi bashëkpunuar me LSI-në dhe nuk jam fare pishman sepse kemi bërë shumë punë të mira. Por koha ka rrjedhur dhe bashkë me kohën ka rrjedhur edhe Ilir Meta. Sot LSI është kthyer në shëmbëlltyrën e mekanizmit të brendshëm “kap ça të kapësh”. LSI sot është e papërdorshme për qëllime të mira”, tha Rama në MCN Tv.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img