Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
36 %
2.6kmh
0 %
Hën
34 °
Mar
39 °
Mër
42 °
Enj
41 °
Pre
41 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

Edi Rama i thur lavde Italisë me shprehjen e famshme të Michael Jordan

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama uron Italinë me një shprehje të sportistit të madh Michael Jordan.

Nuk mund të mungonin lavdet për skuadrën e tij të zemrës në këtë sfidë të vështirë me Spanjën, duke shkuar kështu ne finalen e madhe të Euro2020 në Weambley, ku do të presë Anglinë ose Danimarkën që do të luajnë nesër.

“Talenti fiton ndjeshje, puna dhe inteligjenca e skuadrës fiton kampionate”, shkruan Rama duke cituar Michael Jordan, ndërsa si foto ka përdorur momentin e shënimit të golit nga Federico Chiesa në minutën e 60.

Më shumë

spot_img
spot_img