Tirana
scattered clouds
17 ° C
17 °
17 °
72 %
2.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
21 °
E mërkurë, 5 Maj, 2021
spot_img

Edi Rama i përgjigjet PD për militantët me para në Maqellarë: Inskenim pa lidhje me PS, jeni llumi i shoqërisë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama i përgjigjet Partisë Demokratike për militantët me para që u kapën pasditen e djeshme në Maqellarë. Sipas Ramës, këto janë inskenime me njerëz pa lidhje me Partinë Socialiste.

“Vrasin,kërcënojnë,akuzojnë, inskenojnë kapje njerëzish pa lidhje me PS që të baltosin PS,e kur kapen me presh në duar duke u betuar se do vrasin apo duke blerë vota me zë e më figurë, shfaqen deri në fund ashtu si janë:Llumi i shoqërisë, mallkim i vjetër që do zhbëhet të dielën”, shkruan Rama.

Ky reagim i kryeministrit vjen pasi disa media kanë raportuar se i arrestuari Denis Xholi, është mbështetës i LSI dhe i ish-deputetit të kësaj force politike Përparim Spahiu.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img