Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
82 %
5.1kmh
90 %
Hën
11 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Edi Rama i kujton Ilir Metës borxhet me shqiptarët: Çfarë nuk të dhanë ata si askujt tjetër, pse ngatërron dynjanë (Debati)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ccedca06da12e3d41cdf4d0bd39d129a

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur deklaratës sëkëshilltarit të Presidentit Meta, i cili tha më herët se Rama duhet të respektojë marrëveshjen e 5 qershorit, ndërsa e ka quajtur kryeministrin tradhëtar.

Në një postim në rrjetet sociale i kërkon Metës t’i përgjigjet pyetjes se çfarë borxhi i  kanë akoma shqiptarët, pasi ata ia kanë dhënë të gjitha.

“Ilir aman të keqen thuaja shqiptarëve çfarë borxhi të kanë ty që t’i dhanë të gjitha siç nuk ia kanë dhënë askujt në historinë e shtetit të tyre dhe prapë nuk ngopesh dhe nuk pushon së ngatërruari dynjanë në Shqipëri e matanë?! Thuaja pash Zotin çfarë borxhi të kanë akoma”, shkruan Rama.

Screenshot_1.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img