Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
2.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

Edi Rama i kënaqur me Pjerin Ndreun: Shikoni plazhin model të Shëngjinit, falë këmbënguljes së tij

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama e nis ditën me disa pamje nga plazhi i Shëngjinit në Lezhë dhe nuk kursen lëvdatat për kryebashkiakun Pjerin Ndreu. Ai thotë se atje ka një model pastërtie të konsoliduar falë punës së Ndreut.

“Mirëmëngjes dhe me bregdetin e Shëngjinit, një model i konsoliduar pastërtie falë përkushtimit e këmbënguljes së kryetarit të Bashkisë së Lezhës, ku këtë verë ka më shumë se kurrë më parë turistë shqiptarë e të huaj, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

 

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img