Tirana
broken clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
13 °
E hënë, 19 Prill, 2021
spot_img

Edi Rama i bën ‘reklamë’ kamarierit në Berat: Hajdeni te Reno të kënaqeni me lëngjet e tij (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ndodhet në qytetin e Beratit aty ku dhe zhvilloi takimet e radhës. Gjatë vizitës së tij Rama u ndal edhe në një restorant të këtij qyteti aty ku  u prit me gosti dhe lëngje nga më të ndryshmet.

Si gjithmonë dhe kësaj here nuk kishin si të mungonin batutat e kryeministrit  I cili çdo situatë e merr me sportivitet duke krijuar një situatë humori dhe komode për të pranishmit.

Gjatë momentit që shërbimi po i servirte lëngjet, Rama i kërkoi që ti prezantonte ato gjithashtu dhe ti bënte një “reklamë” të vogël vetes.

“Një nga legjendat e shërbimit në Berat. Edhe këto janë një pjesë e lëngjeve të Renos. Hajdeni te Reno të kënaqeni” – thotë Rama.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img