Edi Rama i bën foto Berishës nga pas në foltore, e boton në twitter

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:37 05-03-2015 Edi Rama i bën foto Berishës nga pas në foltore, e boton në twitter Foto e postuar nga Edi Rama ne twitter

Kryeministri Edi Rama ka gjetur kohën në seancën parlamentare që veçse të dëgjojë akuzat e Sali Berishës, të bëjë foto dhe ta postojë atë menjëherë në rrjetin social twitter.

Kryeministri e ka marrë foton nga pozicioni ku ai qëndron. Duket grupi i bodigardëve, Sali Berisha në foltoren e kuvendit, dhe deputetët e PD që e kanë rrethuar ish kryeministrin.
Foton kryeministri Edi Rama e shoqëron edhe me një koment: “Sot parlamenti u mor peng për të zhvilluar më tej farsën e skutave që duhet të zbardhen nga prokuroria” shkruan kryeministri në rrjetin social.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01027512550354
array(1) { ["section"]=> string(71) "edi-rama-i-ben-foto-berishes-nga-pas-ne-foltore-e-boton-ne-twitter-5033" }