Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Edi Rama “heq maskën”, Kryeministri i rikthehet Facebook pas zgjedhjeve dhe ndryshon fotot

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama i rikthehet përsëri rrjeteve sociale. Pas zgjedhjeve të 25 prillit ai “është marrë” shumë pak me Facebook dhe Instagram, në një kohë që para dhe gjatë fushatës aty Rama postonte çdo gjë.

Pak minuta më parë Rama ka hequr foton e profilit në Facebook, me maskë dhe një trëndafil në të që vendosi gjatë fushatës. Për afro 24 minuta kreu i qeverisë ka marrë më shumë se 11 mijë pëlqime dhe mbi 600 komente.

Screenshot 2 42

Po ashtu, kryeministri Rama ka rifreskuar dhe foton e kopertinës, duke hequr një imazh të tijin me mbishkrimin faleminderit të vendosur pas 25 prillit, dhe ka vendor një imazh me disa ngjyra.

Screenshot 4 23

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img